Restoran ve cafeler için menü, afiş ve reklam panoları.

Restoran ve cafelerde kullanılmak üzere ayaklı menü panoları, masaüstü akrilik menü panoları, afiş ve posterler için alüminyum çerçeveler ve poster tutucuları, kapı önü menü panoları, broşürlükler ve ayaklı afiş panolarımız bulunmaktadır.

Restoran Cafe Bistro

Restoran ve cafeler için ayaklı menü panoları

Ayaklı menü panolar uzun ömürlü ve şık ürünlerdendir yönü yatay veya dikey olarak ayarlanabilir, farklı ölçü ve modelleri bulunmaktadır, Önden açılan çerçeve sistemi ile menüleri kolayca değiştirebilirsiniz, ayrıca menü dokümanını koruyucu ve yansıma engelleyici antirefle koruması vardır

Restoran ve cafeler için ayaklı afiş ve poster tutucular

Ayaklı afiş ve poster tutucular etkinlik, menü ve görsellerinizi sergilemenin en şık yollarından biridir, kolay afiş değiştirme sistemi büyük kolaylık sağlar.

Restoran ve cafeler için masaüstü menü tutucu (föylük)

Föylükler enjeksiyon kalıp ve plexiglass malzemeden üretilmektedir. bir çok ölçüsü ve modeli bulunmaktadır. Menü bilgilerini ve fiyatlarını sergilemenin en iyi yoludur.

Restoran ve cafeler için kapı önü menü ve afiş tutucular

Kapı önü menü ve afiş tutucularımız dış mekana dayanıklı uzun ömürlü ve dikkat çekici ürünlerdir, Kolay afiş değişim sistemi kullanımını kolaylaştır, Menü ve afişlerinizi etkili bir şekilde sergilemenizi sağlar.